Hakkımızda

Harman Elektrik, müşterilerine daha kaliteli hizmet sağlamaktadır. Büyük bir kitleye hitap eden şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için kaliteli birçok hizmet sunmaktadır. Elektrik arıza bakım ve onarımı, tesisat döşeme, elektrik tadilat tamiratı, elektrik plan projeleri, elektrik döşeme gibi birçok kaliteli işleme şirketimiz tarafından ulaşabilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli ve tecrübeli elektrik ustalarımız en kaliteli elektrik çalışmalarını siz değerli müşterilerimize özenle sunmaktadır. Özellikle elektrik bakım onarım işlemleri elektrik sistemlerinin sağlıklı ve sorunsuz çalışmaları için oldukça önemlidir. Elektrik bakımları ve kontrolleri periyodik olarak yapılmalıdır aksi takdirde ev içerisinde yangına dek gidebilecek birçok sorun ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Elektrik şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için kamera sistemleri kurulumu gerçekleştirmektedir. Sinop elektrik ve elektronik sektörüne hizmet veren şirketimiz elektrik alanında birçok kaliteli işlemi gerçekleştirmekte olup alanında uzman elektrik ustaları aracılığı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle elektrik sistemlerinde meydana gelen sorunların giderilmesi ve onarılması insan sağlığı için oldukça önemlidir. Elektrik güç kaynağının belirlenmesi, sorunların giderilmesi, elektrik panolarının onarılması gibi birçok işlem önemsiz gibi gözükse de çevreye ve insana büyük zarar açabilecek oldukça önemli noktalardır.

Aynı zamanda şirketimiz güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumu, onarımı, tamiratı sağlamaktadır. Ofis, ev ve iş yerlerinizin güvenliğini sağlamak adına tercih edebileceğiniz kamera sistemlerimize uygun fiyat yüksek kalite kapsamında kolayca ulaşabilirsiniz. Sizler de birçok elektrik elektronik hizmetine şirketimiz tarafından kolayca erişebilirsiniz.

 

Öne Çıkarılanlar

Türkeli Aydınlatma Sistemleri

İş ya da sosyal hayatımızda önemli bir yere sahip olan aydınlatma sistemleri akla gelebilecek olan her türl

Türkeli Elektrik İşleri

Elektrik tesisatı, bir endüstriyel tesis, konut, alışveriş merkezi, ibadethane, sinema, tiyatro, hastane gibi el

Türkeli Pano Kurulumu ve Montajı

Pano(tablo),elektrik sisteminin dağıtımının yapıldığı üzerinde kumanda devreleri, ölçü ve korum

Türkeli Uydu Kurulum ve Montajı

Sinop geneli ve ilçelerine ve semtlerine 7/24 hizmet vermektedir. Harman Elektrik Uydu

Yorumlar